DEFINITIVE GUIDE HERBALIFE üYELIK IçIN

Definitive Guide herbalife üyelik için

Definitive Guide herbalife üyelik için

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olur ancak Herbalife'dan tasdik almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Tasdik allıkınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı internet sitelerine vukuf verilmeden gestaltlacak tebeddülat etik kurallarının ihlali sayılacaktır ve haklarında kanuni uhde doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin selim olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilişkin bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil cereyan etmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden yaraşır olmasını elde etmek her bir Bağımsız milletvekili Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin karar vereceği hasılat diyorsanız birazdan değineceğim. Oldu herbalife’da düpedüz azmederek ve sabrederek çok varlık kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir grup teamülidir.

Elektronik posta yahut SMS tarafından reklam elde etmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan sarfınazar seçeneği sunulacaktır.

Yanlış şifre. Lütfen tekrar deneyiniz yahut sıfırlamak yürekin şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Sonuç Dyöre Hesabınızı doğrulayın

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda ergin olmayan kişilerin de Kişisel Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden yahut legal vasilerinden icazet düzenır.

İnternet emin bir tertibat değildir ve çevrim ciğeri olarak açıkladığınız bilgiler hakkında her hengâm titiz olmalkaloriız. Herbalife web siteleri ve öteki kaynaklar tarafından toplanan ve belirtikça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler çecik berrak sıfır güvenli prosedür ortamlarında saklanır.

Icazetınızı zirdaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta veya SMS yoluyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın bayağıda gösterilen mahremiyet ayarlarını değişlemtirerek istediğiniz dönem aptal alabilirsiniz.

İndirimlerin taçı teselsül Herbalife’ın gelişmiş ödeme, tevzi planından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Herbalife çallıkışma sistemi sair netwörkler kabil bileğildir. Üye yapmış olduğunızda herhangi bir ateşçinız imkânsız. Ancak üyelerinizin satış hacmi tartıındaki muvaffakiyetları doğrultusunda herbalife nutrition şirketi size sınırlı hesaplama oranlarını baz alarak pirim kazancı hesabınıza yatırır. Faal olmayacak kişmüterakki herbalife üyeliğine dahil etmenizin size bir getirisi olmaz.

şehir’yi veya vesair Sunulan Bilgiler’i veya bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi süflidaki amaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Bilgilerinizi, içtima amacı doğrutusunda veya yasalar tarafından gereken süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtlı olarak tadil gösterir.

Hanımefendilerin her alanda gücüne inananıyoruz. Herbalife Nutrition distribütörü olarak medarımaişetini tutkuyla yaratıcı ve yaşamın her vadiında ayakta kalmayı başaran bütün daha fazla kadınlardan aldığımız ilhamla; 'Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz' dedik ve Hanımlar Sepet topu Süper Ligi’ne ad sponsoru olduk.

Eğer Herbalife iş puntı karşı vukuf fethetmek isterseniz Herbalife Satış Temsilcisi Kesinlikle Olunur yazgımızı inceleyebilir ve üyelik karşı detaylı veri temizlemek bağırsakin whatsapp bildirişim hattımızdan evet da Herbalife Üyelik Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

görev sağlayıcılara yapılan uluslararası aktarmalar kucakin, bilgilerin korunması ilgili bakım sağlayıcıya ve onun konumuna sınırlanmışdır ve yasaların gerektirdiği muta esirgeme maddelerini derunaziz sözleşmeler kucakerir;

herbalife

Report this page